13:00
Lokomotif Taşkent
0 : 0
AL Ittihad
15:20
AL Wahda
0 : 0
Al-Rayyan
15:30
AL Ahli Saudi
0 : 0
Persepolis FC
16:00
Al-Sadd
0 : 0
FC Pakhtakor Tashkent
19:00
Chelsea
0 : 0
Burnley
12:00
Aston Villa
0 : 0
Millwall
14:00
Blackburn
0 : 0
Bolton
14:00
Derby County
0 : 0
QPR
14:00
Hull City
0 : 0
Sheffield United
14:00
Ipswich Town
0 : 0
Swansea City
14:00
Nottingham Forest
0 : 0
Middlesbrough
14:00
Reading
0 : 0
West Bromwich
14:00
Rotherham United
0 : 0
Birmingham
14:00
Stoke
0 : 0
Norwich City
14:00
S. Wednesday
0 : 0
Bristol City
14:00
Wigan
0 : 0
Preston North End
16:15
Brentford
0 : 0
Leeds United
11:30
Portsmouth
0 : 0
Coventry City
12:00
Southend United
0 : 0
Burton Albion
14:00
Blackpool
0 : 0
Fleetwood Town
14:00
Bradford City
0 : 0
Gillingham
14:00
Bristol Rovers
0 : 0
Rochdale
14:00
Charlton
0 : 0
Scunthorpe
14:00
Peterborough Utd.
0 : 0
Sunderland
14:00
Plymouth Argyle
0 : 0
Barnsley
14:00
Shrewsbury Town
0 : 0
Oxford United
14:00
Wycombe Wanderers
0 : 0
Walsall
14:00
Bury
0 : 0
Northampton Town
14:00
Crawley Town
0 : 0
Notts County
14:00
F. Green Rovers
0 : 0
Cambridge United
14:00
Grimsby Town
0 : 0
Carlisle United
14:00
Lincoln City
0 : 0
Tranmere Rovers
14:00
Macclesfield Town
0 : 0
Newport County
14:00
MK Dons
0 : 0
Port Vale
14:00
Morecambe
0 : 0
Cheltenham Town
14:00
Oldham Athletic
0 : 0
Mansfield Town
14:00
Stevenage FC
0 : 0
Exeter City
14:00
Swindon Town
0 : 0
Crewe Alexandra
14:00
Yeovil Town
0 : 0
Colchester United
14:00
Aldershot
0 : 0
Havant & Waterloov.
14:00
Barnet
0 : 0
Bromley
14:00
Barrow AFC
0 : 0
Hartlepool
14:00
Braintree
0 : 0
Dagenham & Redbridge FC
14:00
Chesterfield
0 : 0
Boreham
14:00
Eastleigh
0 : 0
Maidenhead
14:00
Ebbsfleet
0 : 0
Dover Athletic
14:00
Halifax Town
0 : 0
Wrexham
14:00
Harrogate
0 : 0
Gateshead
14:00
Salford
0 : 0
AFC Fylde
14:00
Solihull Moors
0 : 0
Leyton Orient
14:00
Sutton
0 : 0
Maidstone
18:30
Wolfsburg
0 : 0
E.Frankfurt
17:00
Uerdingen 05
0 : 0
E. Braunschweig
19:00
Elche
0 : 0
Osasuna
17:00
Napoli
0 : 0
Atalanta
13:00
Verona
0 : 0
Benevento
16:00
Brescia
0 : 0
Unione Sportiva Salernitana 1919
19:00
Ascoli
0 : 0
Venezia
19:00
Carpi FC
0 : 0
Pescara
19:00
Cittadella
0 : 0
Cremonese
19:00
Cosenza
0 : 0
Spezia
19:00
Foggia
0 : 0
Livorno
19:00
Palermo
0 : 0
Padova
19:00
Perugia
0 : 0
Lecce
18:45
Paris
0 : 0
Valenciennes
02:00
MS
Seattle Reign FC
1 : 1
Orlando Pride
12:00
Aschaffenburg
0 : 0
SV Schalding-Heining
12:00
FC Augsburg II
0 : 0
FV Illertissen
12:00
TSV 1860 Rosenheim
0 : 0
Ingolstadt 04 (A)
18:15
Schweinfurt
0 : 0
Burghausen
12:00
Hansa Lüneburg
0 : 0
E. Norderstedt
11:30
Babelsberg 03
0 : 0
FSV Union Fuerstenwalde
11:30
Bischofswerda
0 : 0
Neugersdorf
11:00
Wolfsburg Wend.
0 : 0
Duisburg
12:00
SGS Essen-Schonebeck 19/68
0 : 0
Bremen
00:30
MS
Santiago Estero
2 : 4
Almagro
23:30
CD Santamarina Tandil
0 : 0
Club Villa Dalmine
09:00
38'
Dornbirn 1913
1 : 0
FC Langenegg
14:00
Kufstein
0 : 0
SC Rheindorf Altach II
14:00
Schwaz
0 : 0
Schoiz Grödig
14:00
SK Bischofshofen
0 : 0
SVG Reichenau
14:00
VFB Hohenems
0 : 0
FC Kitzbuehel
14:00
Woergl
0 : 0
Wals-Grunau
15:00
FC Anif
0 : 0
St. Johann
15:00
FC Pinzgau Saalfelden
0 : 0
Seekirchen
12:30
FC Antpenwer
0 : 0
Club Brugge
16:00
Royal Charleroi
0 : 0
Beerschot-Wilri
17:00
FC Vitosha Bistrica
0 : 0
BOTEV VRATSA
11:30
FC Vysocina Jihlava
0 : 0
FK Fotbal Trinec
14:00
FC Nordsjælland
0 : 0
Kopenhag
16:00
Midtjylland
0 : 0
Brondby IF
10:00
Hobro IK
0 : 0
Vendsyssel FF
12:00
Randers
0 : 0
Aalborg
12:00
Brabrand If
0 : 0
B 93 Kopenhagen
12:00
Bronshoj
0 : 0
Jammerbugt FC
12:00
Middelfart
0 : 0
Ringkobing
12:00
Skive IK
0 : 0
Hallerup
13:00
Akademisk Boldklub Gladsaxe
0 : 0
Aarhus Fremad
13:00
Kolding IF
0 : 0
Vanlose
11:00
Vejgaard BK
0 : 0
BK Marienlyst
12:00
Bk Frem
0 : 0
Kjellerup
12:00
Dalum IF
0 : 0
Skovshoved
12:00
FC Sydvest 05
0 : 0
Avarta
12:00
Hillerod Fodbold
0 : 0
Odder
13:00
Slagelse Bi
0 : 0
Tarup-Paarup If
15:30
Seinöjoen
0 : 0
Tampereen Ilves
12:30
Cambuur
0 : 0
Den Bosch
12:30
Dordrecht
0 : 0
Almere City FC
12:30
Helmond Sport
0 : 0
EVV Eindhoven
12:30
J. FC Utrecht
0 : 0
Volendam
12:30
J. PSV Eindhoven
0 : 0
Sparta Rotterdam
12:30
Maastricht
0 : 0
Ajax Amsterdam
12:30
Nijmegen
0 : 0
Waalwijk
12:30
Oss
0 : 0
Go Ahead Eagles
12:30
Stormvogels Telstar
0 : 0
Roda
12:30
Twente
0 : 0
J. AZ Alkmaar
14:00
College Dublin
0 : 0
Dundalk
15:00
Waterford
0 : 0
Derry City
16:00
Cork City FC
0 : 0
Sligo Rovers
16:00
Finn Harps
0 : 0
St. Patrick's Athletic
18:00
Hapoel Be'er Şeva FC
0 : 0
Maccabi Haifa
13:00
IFK Goteborg
0 : 0
Helsingborg
13:00
Vasteraas SK
0 : 0
Trelleborg
15:30
Frej
0 : 0
Osters IF
15:30
Halmstad
0 : 0
Syrianska
15:30
Varbergs
0 : 0
Brommapojkarna
11:00
Vaxjo
0 : 0
Pitea
12:00
Vittsjo Gik
0 : 0
Kungsbacka Dff
13:00
Djurgardens
0 : 0
Linkopings
13:00
L. Bunkeflo
0 : 0
Örebrö
14:00
Neuchatel Xamax
0 : 0
Young Boys
12:30
FC Wil 1900
0 : 0
FC Aarau
16:00
Nea Salamina
0 : 0
Omonia
01:00
MS
Rionegro Aguilas
2 : 1
Atletico Nacional
23:00
Deportes Quindio
0 : 0
Barranquilla Fc
10:00
Daejeon Citizen FC
0 : 0
Bucheon FC 1995
10:00
Jeonnam
0 : 0
Seoul E-Land FC
16:00
Floriana FC
0 : 0
ST Andrew FC
17:00
Qormi
0 : 0
Birkirkara
18:00
Senglea Athletic
0 : 0
Hibernians
16:00
Bodo Glimt
0 : 0
Sarpsborg 08
16:00
Haugesund
0 : 0
Stabaek
16:00
Kristiansund BK
0 : 0
Ranheim
16:00
Lillestrom
0 : 0
Molde
16:00
Mjondalen
0 : 0
Tromso
16:00
Rosenborg
0 : 0
Stromsgodset
18:00
Brann
0 : 0
Valerenga
13:00
Kfum Oslo
0 : 0
Nest Sotra
16:00
Aalesund
0 : 0
Skeid
16:00
Jerv
0 : 0
Notodden
16:00
Raufoss
0 : 0
Strommen
16:00
Sandnes ULF
0 : 0
Start
16:00
Tromsdalen
0 : 0
Sandefjord
16:00
Ullensaker / Kisa
0 : 0
Kongsvinger
12:00
Vidar
0 : 0
Egersund
13:00
STORDALS/BLINK
0 : 0
Levanger
15:00
Moss FK
0 : 0
Nardo
16:00
Kvik Halden
0 : 0
Fredrikstad
17:00
Brattvag
0 : 0
FK Arendal
17:00
Bryne FK
0 : 0
Sola
17:00
Hodd IL
0 : 0
Byasen
13:00
FK Mjolner
0 : 0
Oppsal
14:00
Floro
0 : 0
Sotra SK
14:00
Grorud IL
0 : 0
Alta
15:00
Kjelsas
0 : 0
Asane Fotball
17:00
Elverum
0 : 0
Baerum
17:00
Senja
0 : 0
Asker
12:00
Avaldsnes
0 : 0
Valerenga
13:00
Arna-Bjornar
0 : 0
Klepp
13:00
Fart
0 : 0
LSK Kvinner
13:00
Kolbotn
0 : 0
Sandviken
13:00
Roa
0 : 0
Lyn
13:00
Stabaek IF
0 : 0
Trondheims-Orn
22:00
Deportivo Capiata
0 : 0
General Diaz
00:00
Club Guarani
0 : 0
Sportiva Luqueno
20:30
UTC De Cajamarca
0 : 0
Cesar Vallejo
13:30
Miedz Legnica
0 : 0
Zaglebie Sosnowiec
13:30
Wisla Krakow
0 : 0
Wisla Plock
16:00
Gornik Zabrze
0 : 0
Arka Gdynia
16:00
Korona Kielce
0 : 0
Slask Wroclaw
19:15
Benfica
0 : 0
Maritimo Madeira
15:00
CSM Politehnica Iasi
0 : 0
CS Concordia Chiajna
18:00
FC Dinamo Bükreş 1948
0 : 0
FC Botosani
16:00
NK Krsko
0 : 0
NK Domzale
00:30
MS
Union Espanola
0 : 4
Everton De Vina
17:00
Sivasspor
0 : 0
Beşiktas
16:00
Balıkesirspor
0 : 0
K.Karabükspor
10:00
Sivasspor U21
0 : 0
Besiktas
10:00
Balıkesirspor U21
0 : 0
K. Karabukspor
12:00
Aiginiakos
0 : 0
Aok Kerkyra
12:00
Aoc-Kissamikos
0 : 0
Doxa Dramas
12:00
Ergotelis
0 : 0
Karaiskakis
12:00
Iraklis 1908 Fc
0 : 0
Volos Nps
12:00
Panachaiki 1891 FC
0 : 0
Irodotos
01:30
MS
Oklahoma City
98 : 111
Portland
00:00
Detroit
0 : 0
Milwaukee
13:00
Fraport Skyliners
0 : 0
Ulm
16:00
Alba
0 : 0
Mitteldeutscher BC
23:10
Franca
0 : 0
Bauru
16:00
Basketball Nymburk
0 : 0
Praha
16:00
Svitavy
0 : 0
BK Usti Nad Labem
11:00
Rain Or Shine
0 : 0
Magnolia Hotshots
18:45
Boulazac
0 : 0
Limoges
17:10
Ironi Naharia
0 : 0
B Herzelia
17:20
Ashdod
0 : 0
Rishon
17:30
Ziona
0 : 0
Hapoel Tel-Aviv
17:34
Boraas
0 : 0
Norrkoping Dolphins
14:00
BC Prienai
0 : 0
Siauliai
14:20
Panevezio Lietkabelis
0 : 0
N. Klaipeda
15:45
Asseco Gdynia
0 : 0
Polski Cukier Torun
15:00
Zaporizhya
0 : 0
Dnipro
16:00
Yuzhny
0 : 0
Kyiv-Basket
17:00
Kk Crvena Zvezda Mts
0 : 0
Buducnost